| DenisIonut01 a întrebat:

Salut! happy As dori sa intreb dacă știe careva un psihiatru unde este si psiholog (care lucra cu casa de sanatate)

P.s as dori sa fie bărbați, pentru ca la femei am tot fost si vreau sa incerc diferit. Sunt din Timișoara, deci daca se poate in Timișoara, Arad, Lugoj...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

EsteExista un spital /sanatoriu de psihiatrie in localitatea Nucet, jud. Bihor, cu specialisti buni, experimentati:
https://www.spitalnucet.ro
(lucreaza si cu CAS)

| Sistemulxxl a răspuns:

Dr. DEHELEAN
Calea Șagului 29A, Timișoara