| adyboss3 a întrebat:

Salut, as vrea sa slabesc repede si natural... dau fundawinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Esti baiat! 20 flotari si 240 abdomene in fiecare seara si o sa fii super... eu am urmat ex astea si arat destul de bine :X

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Exact,poti sa faci sport, sa mananci sanatos, sa nu mananci dupa ora 6.asta e cea mai naturala cale

| IooMar a răspuns:

Poi incerca sa te controlezi cand mananci,consuma multe,lichide, frute, legume si in primul rand fa sport.

| MiniEmoTion a răspuns:

FIi atentbig grin
1.Mananci regulat(daca poti...ii ceri mamei tale.)!
2.Incepi si u sa faci sportbig grin 5 flotari prima zi, si adaugi cate 5 la fiecare 2 zile, pana la 15, dupa adaugi cate 3 pe 5 zile.
3.Consuma multe vegetale...
4.Mai alearga cand.mergi la scoala. daca poti!(Sau in parc... daca stai in apropierea unuia)
5.Respecta numerele de mai susbig grinbig grinbig grin
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Shuka a răspuns:

O cunostinta de-a mea si-a cumparat ColonHelp si a slabit foarte mult.ti-l sugerez, o poti intreba si pe farmacista.
Fundaa? :*