| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca produsul de pe acest site http://www.fordycespots.com ma poate ajuta sa dispara punctele Fordyce... AJUTOR... FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! eu nu am incredere in aceste produse, sunt reclame false, mai nou vad ca platesc diferite persoane chiar si artisti pentru a avea mai multa credibilitate, dar alegerea iti apartine.ca un exemplu, am cerut sfatul doctoritei mele ce parere are despre Colon Help, si a strambat din botic si a zis asa:
Daca stai bine cu banii si nu stii ce sa faci cu ei, atunci cumpara acest produs care necesita perioada indelungata chipurile pentru o cura.happy