| Alecsssss a întrebat:

Astazi am fost la dentist si mi-a facut o gaura si mi-a pus ceva ca si plastelina acolo(drenaj cred)...In orice caz am voie sa fumez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În orice caz este bine să te lași de fumat!
Pa, pa.

| AndreeaDeya11 a răspuns:

Buna! Si eu am avut tot o gaura si mi-a pus acolo ceva ca plastelina... trebuie sa astepti un timp sa se usuce ca sa poti manca...dar sa fumezi nu ai voie! Sper ca am fost de folos! puppy dog eyes