| anonim_4396 a întrebat:

Deci astazi am fost la dentist sa rezolv doua carii le-a curatat plombat cat timp nu am voie sa fumez big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Ce sa faci ma tu laughing) sa fumezi?laughing) ..Esti amuzant, ma rog. Eu spun sa te lasi de fumat ca iti vei striga dinti, dar stiu ca nu vei asculta sfatul meu ca nu sunt maica ta sau sefa ta. Poti sa fumezi cand vrei si cat vrei.