| GabrielTPU95 a întrebat:

Salut,azi un caine a sarit sa ma muste de picior.Noroc ca am luat piciorul si astfel nu m-a muscat deloc,dar tot m-a prins un pic,nici macar nu mi-a lasat vreo urma de muscatura sau zgârieturi,dar vreau sa stiu daca se va intampla ceva rau,pentru ca am fost la un doctor si nu mi-a facut nimic, doar m-a dat putin cu spirt ca sa fiu sigur.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Porcusorul a răspuns:

Nu se intampla nimic. Nu ai fost ranit si nu ai nevoie de tratament.

| christall a răspuns:

Nu se intampla nimic, daca isi infigea coltii trebuia sa faci vaccin.