| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care dinti sunt mai buni? Cei Aurii sau cei Argintii.
Doctorul meu mi-a spus ca cei Argintii sunt mai buni. Este adevarat?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Da chiar este adevarat acei dinti de Argintii sunt mai rezistibili la orice decat alti dinti cum ar fi Aurii... Sper ca te-am ajutat.Bafta sad

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu sunt doctor, asa ca 1-0 pentru el.
Totusi am avut o prietena care avea un dinte din portelan. Nu am stiut pana dupa ce mi-a dat papucii.Aia zic eu ca sunt mai buni.

| Pitbull305 a răspuns:

Daca doctorul tau ti-a zis ca cei Argintii, banuiesc ca nu iti vrea raul.

| Mihail2323 a răspuns:

Cei de aur sunt cei mai tari parerea mea... faci cum vrei