| MariusMarius96 a întrebat:

Care e cea mai buna marca de prezervativ si cea mai rezistenta Durex? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Durex e cea mai cotata in momentul de fata, eu am luat din bulgaria cand am fost o cutie scrie in bulgareasca pe ele.Foarte bune si aici ma refer la faptul ca se lipesc calumea de organ.Si sunt foarte rezistente am reusit sa bag 60 de litri de apa in unu fara sa se sparga.

| catalin188 a răspuns:

Suntem in UE
nu exista cele mai bune tote ce sunt pe piaat
trec anumite teste
si sincer
eu folosec crown

Răspuns utilizator avertizat
| maria5432 a răspuns:

Iti spun eu cu incredere ca am folosit si eu si nu mi s-a intamplat nimic este durex love.