| Petruts a întrebat:

Caut de cateva zile si nu stiu in ce farmacii se gaseste crema Brevoxyl.Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| carmen_4289 a răspuns:

Farmacia inimii Catena rolling on the floorlaughinghee hee

| Petruts explică (pentru carmen_4289):

Serios acum, acolo gasesc?

| carmen_4289 a răspuns (pentru Petruts):

Cauta...daca nu consultate cu un reprezentant avon sau cv de genul asta.

| IrinaMica a răspuns:

Am gasit eu o farmacie in Brasov si fac ei crema in laboratorul lor, comanda substanta peroxid de benzoil de la Bucuresti si apoi fac ei crema. Costa in jur de 45 lei, 40 gr are tubul. Adresa farmacia FARMINA Brasov, Piata Sfatului, Nr. 26
Telefon 0268.477.899
Program de lucru Zilnic: 8-20, Sambata: 8-14. Eu sunt din Galati si prin curier am dat 30 lei. Puteti suna la Farmacie si v-o trimit ei. Dar daca aveti cunostinte in Brasov, mai bine o cumpara cineva de la farmacie si o pune la posta, ca prin posta costa doar 8 lei transporul. Sper sa va fie de folos happy

| Petruts explică (pentru IrinaMica):

Multumesc frumos de raspuns.Intamplarea face ca sunt chiar din Brasov.Am auzit de curand ca acum doar asa se poate cumpara aceasta crema.Anul trecut prin iulie am gasit crema intr-o farmacie Sensiblu din Brasov, nu a trebuit sa procedez cum ai scris mai sus(prin comanda, etc.). Crema mi-a facut bine la ten, mi-a fost de ajutor iar acum nu mai am nevoie de ea, dar daca chiar ar fi cazul acum stiu de unde o pot achizitiona.Multumesc!