| valoaze a întrebat:

Salut, caut o persoana pentru ingrijire batrana in satul Postavari comuna Frumusani judetul Calarasi, imi poate recomanda cineva pe cineva? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa va interesati si sa angajati persoana numai din acel sat.Pentru ca lumea cunoaste cine este acea persoana care ingrijeste batrana. Si dvs sa o cunoasteti, sa fiti sigur ca e o persoana de treaba.nu va recomand sa angajati perosane necunoscute doar pentru ca ea va spune ca e de incredere si serioasa.Deci tot din ace sat sa angajati, o persoana care poate fi imediat la capul batranei.

| valoaze explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, voiam o informatie nu un sfat