| JohnnyGarcia a întrebat:

Salut,ce culoare sunt ochii mei? Mama imi zice ca ar fi verzi
,insa e un fel de verde inchis, cu o nuanta de caprui. Uitati si o poza: http://imgur.com/JrBTVTu.jpg. Si ar putea culoarea ochilor sa influenteze persoana intr-un fel sau altul? Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Poate vad eu gresit, dar eu ii vad in doua culori jumate verzi, jumate caprui.
De ce sa afecteze culoarea ochilor pe cineva? Poate pe fete cand vad ochi albastri si se topesc in picioare.
Si eu ma bucur de combinatia verde / caprui in periscoapele mele, dar as prefera heterocromia, ochi cu 3 nuante, aia sunt frumosi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a iesit poza, nu se vede verdele. Sint doar caprui.

| Braunion a răspuns:

Cacanii

| Baiat_de_Calimanesti_Bogdan_1998 a răspuns:

happy eu am 3 nunate :3 de culoare in ochii, verde albastru si caprui, happy dar nu imi afecteaza persoana happy deloc, adica imi e bine sa fiu asa calm.

| Achim_Anamaria_2000 a răspuns:

Si ai mei sunt la fel. Cred ca sunt mai special fiind in doua culori...