| Constantin_Alexandru_1992 a întrebat:

Salut, ce medicamente sa iau pentru hernia inghinala? Adica ce analgezice care sa imi mai taie din tensiune?
Doctorul mi-a zis ca e un inceput de hernie si nu e neaparat sa ma operez, daca e cineva care are a luat vreun analgezic ceva sa mai scape de tensiunea herniei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Veltorb a răspuns:

Cel mai bine ai întreba doctorul ce poți să iei

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Fierbe o cana de lapte de 250 ml.
Adauga o lingurita de troscot si una de cicoare(la plafar costa 2.5 lei un ceai)
Bea de trei ori pe zi.
Te va ajuta sigur, intareste praporul.