| Miihaa a întrebat:

Ce parere aveti despre slabirea prin electrostimulare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Regedesubmunte a răspuns:

Nu știu ce să zic, după mine nu cred că e plăcut!

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Poti folosi o centura de slabire doar sa fii atenta la cateva lucruri. In primele sedinte de electrostimulare vei simti mici electrosocuri, sa fie bine lipita pe zona care se doreste slabita si sa unghi pernitele de electrosocuri cu gel, astfel incat sa nu ajunga electrosocurile la tine. Trebuie sa ai in vedere si faptul ca o sa simti un ametit scazut si sa nu incerci sa mananci mai mult decat simti nevoia. In ultimul rand sa nu abuzezi de astfel de obiecte, in sensul sa le folosesti in exces. In rest, mult noroc!

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Mie imi place doar stimularea.

| maxfab9 a răspuns:

Nu functioneaza!