| Yrynella a întrebat:

am si eu o intrebare, si-a facut cineva vreodata viun tratament sau o sedinta cu electrostimulare? daca da, atunci ce parere aveti despre aceasta?

1 răspuns:
| Moonlight123 a răspuns:

Procedurile de remodelare corporala, printre care si electrostimularea, dau rezultate(in caz ca vrei sa slabesti) doar alaturi de dieta.
La electrostimulare vei vedea rezultate chiar destul de repede fata de altele, cum ar fi tonifierea corpului, dar cel mai mult trebuie sa stii ca rezultatele se obtin in timp, de la 10 sedinte in sus, de ex 1 ora electro de 3 ori pe sapt. Daca ai rabdare, bani si vointa sa te tii de ele, in 1 an de zile vei avea un corp de invidiat.
Saloanele sunt varianta pentru cele care nu au timp sau chef sa faca sport big grin. Mult succes!