| spyke321 a întrebat:

Ce se intampla daca beau cafea si iau antibiotice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| uanaony a răspuns:

Nu se intampla nimic. Gandeste-te ca sunt atatia oamneni care, primul lucru pe care il fac dimineata e sa bea cafea. Stai chill, e ok. puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Alcoolul este interzis pe durata tratamentelor antibiotice. Cafea poti sa bei.

| anutza a răspuns:

Nu se intampla nimic, nu poti bea alcool, dar cafea poti bea linistita

| Anonymus314 a răspuns:

Antibioticele vor avea gust de cafea laughing-glumesc

nu se intampla nimic.

| play_5784 a răspuns:

Mori

| bobok a răspuns:

Pai...iti va fi rau...big grin vei avea probleme cu somnu.si vei avea nevoie de un doctor sau vei voma totate antibioticeletongue