| miry2013 a întrebat:

Ce se poate intampla daca beau cafea de la 14 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Agitatie, probleme cardiace, insomnie.

| OnuOnulică a răspuns:

O sa ai probleme cu inima.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nimic, doar ca ai sanse sa ai probleme cu tensiunea de tanar.

| Rakanishuu a răspuns:

Nimic. Doar sa nu bei foarte multa.

| Anonim0100 a răspuns:

Eventual sa ramai fara bani de buzunar. Daca nu bei exagerat e ok, daca da atunci este o problema.

| deny2013 a răspuns:

Nu e nimic. Dar nu e bine daca bei in exces.

| voineapaula a răspuns:

Eu am baut la 10 ani si incepeam sa tremur toata dar la 14 ani nu se intampla nimica.

| mateiesteovaca a răspuns:

Nu mare scofala, o poti face. Doar nu exagera.