| Socherboom10 a întrebat:

Ce se intampla daca iei xanax si ai sub 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nimic grav. Se ia xanax si minor fiind, dar doar la supravegherea parintelui si bineinteles, la recomandarea medicului.

| FaraNume1245 a răspuns:

O să mergi într-o excursie (trip, în caz că nu te-ai prins). De la mai multe doze s-ar putea să te prăjești / faci supradoză.