| denis988 a întrebat:

Ceaiul de menta ajuta la slabit? Adica arde caloriile asa ca grapfruitu? sa veau inainte de masa o cana? Niste fructe/legume/ceaiuri care ard caloriile ca grapfruitu imi puteti spune?big grin Va rog mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cric a răspuns:

Eu am avut rezultate excelente cu vitoslim, www.vitoslim.ro, da nu e ceai, sunt pastile.