| Mirunaaaa a întrebat:

CIne imi spune cateva legume si fructe care ajuta la slabit?big grinbig grinbig grin... fundita

Răspuns Câştigător
| Karashi a răspuns:

Pai nu pot spune ca tear ajuta, dar...Toate fructele(in afara de banane si struguri, ca astea ingrasa)sunt folositoare!
Legumele si fructele sunt sanatoase, si pot spune ca toate te ajutal la slabit, din moment ce nici una nu te ingrasa(cu exceptia bananelor si a strugurilor)
Sper sa te fi ajutat^_^!

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Cartofi fiert (80 calorii/100gr), fasole verde, morcovi, gulii, ridichi, conopida, sfecla, mere(35 calorii/100gr). Din aceste alimente poti consuma la discretie.
Bafta!

| cat a răspuns:

Legume: fasole verde (nu fasole uscată sau mazăre), conopidă, broccoli, dovlecei.
Fructe: mere, căpşuni, ananas, kiwi(nu banane, pere, struguri)

| Mirunaaaa explică:

Nu stiu de la cine am auzit de lamaie... ce proprietati are ea?