| ExiT90 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un tratament pentru anxietate? Cunoasteti psihologi buni din Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Din cate stiu pentru anxietate iti trebuie un psiholog care se ocupa cu terapia cognitiv comportamentala, dar din pacate si eu sunt in cautare de unul si nu stiu pe cineva anume.

| ExiT90 explică (pentru OoBunnyoO):

Multumesc! Daca gasesc, te anunthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru anxietate cel mai bun medicament e psihologul.
Te pup!

| ExiT90 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sfat! Numai bine!happy