| Comsa_Marius_1999 a întrebat:

Salut,cine poate sa spuna ce scrie aici poza e pe link http://imgur.com/a/sqQLQ

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

HTA (HiperTensiune Arteriala) in... (secundara?)
Poate mi-as da seama daca s-ar vedea si la ce rubrica e scris.

| Comsa_Marius_1999 explică (pentru CuriousStuff):

La diagnosti

| Comsa_Marius_1999 explică (pentru CuriousStuff):

E de la cardiologie de dr stefan paul si nu inteleg ce scrie si e scris la rubrica diagnostic