| anonim_4396 a întrebat:

Cu 1 an in urma am avut fractura la piciorul drept, a fost fracturat tibiul. Am avut 2 luni de gips si acum e bine, dar cand depun mult efort, cand alerg mai mult sau cand joc fotbal piciorul care a fost fracturat este mai umflat decat cel sanatos, nu ma doare, totul e ok doar se umfla si atat. Asa e mereu. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Annna122 a răspuns:

Și eu am avut piciorul în ghips, de curând.
Să ști că, tot timpul o să se umfle și o să te doară...
Acum tu ai o sensiblilitate anume la picior și nu mai e la fel... sad ...Asta mi-a zis și mie doctorul.
Ai mai, mai mare grije de tine măcar 5-6 luni.Nu-l forța prea mult happy

Funda?