| Anonimus12368j8 a întrebat:

Salut,am nevoie de un sfat, mereu cand alerg brusc sau ma întind cu piciorul la fotbal ma doare piciorul drept mai jos de apendic si nu mai pot alerga pana nu trece ceva timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic! Poti avea o apendicita acuta, dai in peritonita si apoi in septicemie. Septicemia este mortala pentru 90% dintre oameni. Eu am trecut prin ea si am scapat. Este groaznic.

| sierra1 a răspuns:

Bagă antrenament și incălzire la greu (zic și eu că tot nu văd nici o intrebare...)

| NunuNini a răspuns:

Sfat: o vizita la medic.