| boss97 a întrebat:

Salut.Daca iau cateva zile proteine si ma antrenez, pentru cresterea masei musculare... daca renunt la proteine masa musculara ramane asa cum e ea sau mai scade?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Salut! '' Cateva zile '' e mult prea putin.
Normal ca scade! Iti va scade si daca nu iei proteine cand te vei oprii din antrenament happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cateva zile nu poti creste in masa musculara. Daca te antrenezi 5 luni si pui 9kg de muschi(cu suplimente), iar apoi nu te mai antrenezi vei scade treptat. Dupa cum bine stii, tot ce urca trebuie sa si coboare.