| AdiyAdriann a întrebat:

Daca m-am masturbat si am ejaculat la dush, la o pensiune se pot lua boli? Hiv de exemplu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Te poti infecta numai daca ai atins organul sexual de obiecte contaminate sau apa poluata. Nu poate fi vorba de Hiv, caci virusul nu se transmite atat de usor, ci de alte boli la care organismul ar putea fi mai sensibil.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi linistit. Barbatii pot lua extrem de greu boli venerice deoarece acestea se transmit in principal prin contact sexual.

| andreiul78 a răspuns:

Daca mana ta avea hiv, atunci da

| AdiyAdriann explică:

Cum adica apa poluata?