| anonim_4396 a întrebat:

de 2 ani am deviatie de sept si rinita cronica am fost la o gramada de medici orl care mi-au dat diferite tratamente dar nimic sunt dependent si de spray-uri nazale gen bixtonim. tot cam de 2 ani si ceva. m-am hotarat sa ma operez.dar as vrea sa -mi spuneti care este cel mai bun spital din Bucuresti pentru operatie de deviatie de sept ...va rog frumos,, rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, cred ca cel mai bun spital din tot Bucurestiul este Fundeni. Nu stiu exact daca acolo se fac operatii de acest gen. Important este ca vreau sa te incurajez, sa faci aceasta operatie, pe care a suportat-o si fratele meu. Fratele meu a suportat operatia cand era il liceu, si acum se simte perfect, este insurat, si mi-a adus pe lume si o nepotica.