| eusuntionut26 a întrebat:

De 3 zile îmi curge un lichid transparent și vascos din penis. Stiti ce poate fi? Rog seriozitate!
Dau funda celui care da un răspuns care sa ma lămurească.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Briosacuafine a răspuns:

Daca nu ai usturimi cand urinezi sau nu e deranjant, e ceva normal. E secretia de la pubertate, care e eliminata pentru a proteja organul genital de infectii. A avut si iubitul unei prietene si medicul i-a spus ca asta este, e ceva normal. Daca se intampla cand esti excitat sau ceva de genul, ma gandesc ca stii si tu ca e lichidul normal.

1 răspuns:
| Huang a răspuns:

Cati ani ai? daca esti in perioada pubertatii se schimba multe lucruri in corpul tau datorita horomonilor.