| sfatosullll a întrebat:

Salut,de cam câteva săptămâni mi-a apărut in talpa o bubiță și e in piele,este galbena și s-a făcut mai mare, ce am? Am înțeles ca îmi coace ceva acolo și trebuie sa ma duc sa ma taie, altceva nu pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Ulei esential de oregano, sau ti tree c+ lavanda de la fares, se aplica pana trece. Sa fie din plante, nu tampenii de la aromoterapie