| SalutFrate112 a întrebat:

Salut, de cand am purtat masca pentru scoala, am cusuri pe ten :/ Unele mi-au mai trecut dar este unul destul de maricel cam de 1 sapt si 2 zile ..Nu trece deloc nici macar cu tratament dat de dermatolog!
Evolutia cosului : Prima zi era mare rau, timp de 2-5 zile am avut puroi in el si ma dadeam in continuare cu acel tratament, dar nu l-am spart ca nu imi place sa le sparg, 5z-1 sapt si doua zile (nu mai am puroi dar a stagnat asa de 3 zile)
Ce as putea sa fac, sa treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns:

Stoarce.l