| Catalin_Teodor_2001 a întrebat:

De cateva zile am dureri in zona lombara, nu foarte tari sunt suportabile si nu ma doare intotdeauna si mi se furnica si picioarele? Credeti ca e hernie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă crezi că e o problemă serioasă, du-te la medic nu te amăgi cu răspunsuri anapoda

| kiri11 a răspuns:

Salut! Ceva de genul am avut si eu. Nu stiu daca ai idee de punctele de pe talpi, care in cultura chinezeasca sunt foarte importante. Mai mult ca sigur vei rade laughing dar mie mi-a recomandat doamna unde faceam acupunctura, produsul Magneto 500 Plus care stimuleaza aceste puncte. Mult mai multe poti citi pe internet despre acest produs, eu asa mi l-am luat happy