| TipulAnonim a întrebat:

Salut,De ce cand vapez din tigara electronica ego ce5 simt ca aburul e ars? dau funda, va rog raspundeti cei care au tigara asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Sunt mai multe posibile cauze:

1. poate fi de la clearomizor care nu mai functioneaza cum trebuie
2. poate ca nu ai pus suficient e-lichid in clearomizor

3. poate pentru ca bateria nu este potrivita pentru clearomizor

| FLORINNN12345678910 a răspuns:

Nu ai amorsat rezistenta cum trebuie.