| Denila123 a întrebat:

Salut, de ce testicule sunt prea tari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La ce faci referire mai exact? La tine? Daca da, comparativ cu ce? Inainte nu erau asa?

Sau in general, si intrebi care sunt cauzele care pot duce la asta?
https://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/testicule-tari

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tari mai ca o nuca, nu mari ca un pepenehee hee ți-ai luat-o in cap cu funcția și nu mai știi a citi?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Acelasi principiu.

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai poate is mari și moi ca un tăițelhee hee

| Denila123 explică (pentru DoarBogdan):

Doctoru mi-a zis ca am herinie inghinala si un inceput de varicocel
si nu le.am mai golit ca mi-e frica ca deranjez ceva?
operatia oare o fi grea?

| SilentRain a răspuns:

Pt ca ai creierul mic

| mentholinks a răspuns:

Prea putina laba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai eliminat lichidul. Urmeaza un vis ud in curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ai fiert prea multlaughing

| Denila123 explică (pentru anonim_4396):

Si daca stau asa e vreun risc

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Denila123):

Mergi la un medic urolog eu nu sunt medic si nu stiu.