| Taifoon91 a întrebat:

Salut..de ceva am timp (7-8 luni), am niste pete pe penis care se numesc fordyce spots. Intrebarea este... daca pot folosi molutrex pentru asta. Imi va face vreun rau? Ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Nu stiu de ce ai vrea sa folosesti un tratament. Majoritatea oamenilor le au si nu a patit nimeni nimic. Pentru tratament ti-as recomanda sa nu iei nimic fara un sfat de la cineva acreditat