| anonim_4396 a întrebat:

A avut careva boala,, Fordyce Spots" pe penis? As vrea sa stiu daca a trecut sau ceva detalii din experienta.sau ce sa fac sa treaca. FUNDA!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este o boala, este o caracteristica fiziologica. sunt absolut normale si nu trec.

| anonim_4396 explică (pentru Brigaela):

O sa le am toata viata mea? nu pot disparea prin orce fel?

| Brigaela a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, o sa le ai toata viata ca majoritatea barbatilor de altfel.

| Andrei788 a răspuns:

Buna. eu am big grin di tatal meu la fel big grin, a fost sfatuit de un doctor din dublin sa manance cat mai multe mere, ceapa si lamaie big grin acum mananc si eu astae si sincer incet dar dispar bubitele big grin. apropo eu am si pe buza superioara si alea la fel dispar happy succes cu merele big grin

| anonim_4396 explică (pentru Andrei788):

Mersi fain... Apropo mere de tara asa mai bogoroase sau din ala super misto fara gust?laughing