| langless03 a întrebat:

Salut, de ceva timp am observat ca picioarele mi s-au dezvoltat mai mult decat corpul, ceea ce in timp devine enervant. Ce as putea face sa revin la normal? (In caz ca nu m-am exprimat cum trebuie ati prins voi ideea happy )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un ortoped, el te poate ajuta mai mult

7 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Faci vreun sport? Si s au dezvoltat mai mult in ce sens? Au crescut mai mult, adică sunt mai lungi?

Răspuns utilizator avertizat
| langless03 explică (pentru Denisa0954):

Da, in sensul ca sunt mult mai lungi decat corpul. Iar legat de sport, nu am practicat.

| Violleta2022 a răspuns:

Apuca-te de sala si lucraeza-ti partea superioara, ca sa iti echilibrezi corpul.

| langless03 explică:

Ma refer ca sunt mai lungi decat corpul.

| Denisa0954 a răspuns (pentru langless03):

Ti au mai zis si alte persoane lucrul asta? Sau doar tie ti de pare ca ai avea problema asta? Ca de mult ori se intampla ca anumite chestii sa ni se para doar noua

| langless03 explică (pentru Denisa0954):

Mi-au spus si alte persoane si am remarcat si eu