| adelinboss526 a întrebat:

De ceva timp la frigiderul meu se aude un bipait din ceva in ceva timp si devine foarte enervant, ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Probabil nu ai închis bine ușa. Verifică.

| adelinboss526 explică (pentru mihai69):

Era de la un telefin vechi care se descarda happy

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dragă boss, ai văzut in ultima vreme pe unde e cățelul/pisica sau nu știi nimic?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! De cît timp se aude acel bipăit? Se aude tot timpul? Sau doar cand ușa nu este bine inchisa sau cand o ti deschisa pana bagi mincarea in el sau cand scoti mincare din frigider si ti mai mult usa deschisa el te avertizeaza sonor, este nou sau model mai vechi? Ce marca este? Multumesc poate vi cu detalii.

| Wr3nch a răspuns:

Probabil a venit cu un manual, il cauti, ori acasa or pe net si vei afla.

| adelinboss526 explică:

Am aflat de la ce era era de la un telefon care era mai vechi si se descarca laughing