| anonim_4396 a întrebat:

Salut
De ceva timp mi-a aparut pe penis niste puncte negre! Ma puteti ajuta? PS: nu imi spuneti sa ma duc la dermatolog!(am 16 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate ce vrei tu : NU se pot face consultaţii "online"!

Vrei/nu vrei, TREBUIE să mergi la un control la medicul dermato-venerolog pentru diagnostic şi tratament!

Toate cele bune.

| Felys a răspuns:

Ai luat o boala venerica, singura nu va trece si o mai si dai mai departe, asa ca nu prea ai incotro si mergi sa iti dea tratament un medic care vrei tu

| mikomin a răspuns:

Felys nu cred ca am luat o boala venerica deoarece eu nu am avut contact sexual cu nimeni!

| mikomin a răspuns:

As vrea sa stiu ce boala am, iar boala venerica nu am, deoarece nu am avut contact sexual cu nimeni...