| GabyTzu_Gaby_1997 a întrebat:

Salut, de vreo saptamana prezint dureri in partea dreapta langa asa numitele " coaste false ", durerile nu apar des, dar atunci cand fac prea mult efort am o durere ingrozitoare. Daca in acest timp in care ma doare inspir sau expir pana nu mai am aer durerea nu se simte dar atunci cand respir normal durerea isi face prezenta. Aveti idee din ce cauza este? O fi de la efort?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

S-ar putea sa fie de la efort, totusi iti recomand sa consulti un medic pentru o parere mai concreta