| mariiiii7272 a întrebat:

Salut, deci luna asta mi-a venit ciclul pentru o zi. A durat o zi in timp ce meu trebuia sa mi tina 3. Acum am avut o scurgere rozolaie, iar dupa ce urinez am sange pe hartie, deci am constat ca mi-a venit din nou menstruatia. Dar mi se pare foarte ciudat sa am sange doar dupa ce urinez. Sa fie vreo problema? In caz ca va intrebati de sarcina, nu am avut nici un contact.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Asa iti curge tie, mai putin. Se mai intampla.