| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Salut, eu mananc in fiecare zi la 7 jumate dimineata (micul dejun),
15 (pranzul) si la 18 (cina) ce gustari ar trebui sa iau intre aceste mese?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Foarte bine ca ti-ai organizat mesele in acest fel.Depinde cat de foame iti este intre mese.Ai putea incerca un iaurt,o salata de fructe, un sandvis, un baton de cereale.

3 răspunsuri:
| betsy a răspuns:

Nu trebuie sa ia neaparat gustari intre mese, decat daca ti-e foame. In cazul acesta, incearca un fruct, o salata, etc.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nevoie sa iei o gustare decat in cazul in care simti nevoia. Cele mai potrivite ar fi iaurtul cu cereale integrale sau cu fructe, un fruct, sau cativa biscuiti simpli(pe care poti pune si unt). Numai bine.

| andrei733 a răspuns:

Un fruct