| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu mi-am cumparat tinctura de ardei iute si scrie pe prospect ca dupa ce ma dau cu ea sa ma spal cu un sampon tot din tinctura de ardei trebuie neaparat sa ma spal cu acela si nu cu unu normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Eu nu am auzit de sampon cu tinctura de ardei iute si de aceea cred ca este suficient sa te dai cu tinctura, sa stai cu capul acoperit in prosop min 15min si sa speli parul cu un sampon fara parabeni( din gama herbosophy sau hipp)