| titoo a întrebat:

Fratilor (care stiu cat de cat) imi puteti zice daca crema asta mascheaza cum trebuie roseata? Si intr-o situatie cand de exemplu ai emotii si fata se inroseste se observa daca esti dat cu crema aia? http://www.bioderma.com/ro/nc/produsele/ce-e-nou/product /action/2730.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Prietene, de ce vrei tu sa renunti la roseala, este mina de aur! Eu as vrea sa mai rosesc atunci cand spun ceva, ca sa dea impresia de candoare, sa creeze tensiune a momentului, este mina de aur, crede-ma! Roseste si fa sa se vada, orice vrei sa faci!

| titoo explică (pentru Veme):

Frate, eu nu vreau sa renunt la rosit, si mie mi se pare "simpatic", dar pe mine ma deranjeaza faptul ca este o roseala permanenta...