| anonim_4396 a întrebat:

hey ziceti-mi si mie niste jocuri suuuper tari care sa-mi iau pe laptop tinand cont ca am consola cu volan+schimbator automat, si joystik
fundita cel care spune cele mai multe si tari jocuri
p.s am windows 8.1

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Daca ai volan si schimbator trebuie neapararat sa-ti iei NFS Most Wanted si Grid. Eventual si Carbon. tongue

Pentru joystick sa ai fifa instalata, depinde care-ti place. E placut sa joci cu cineva.

| Gusuleac2001 a răspuns:

Acum, depinde si ce laptop ai bun/rau, uite aici niste jocuri:
GTA IV
GTA V
Far Cry 3
Euro Truck Simulator 2
NFS
Angry Birds etc...
FUNDA?

| Crimineichen a răspuns:

NFS

gta 3 4 5 san andreas

Far cry 3

Euro Truck Simulator

Wos A Cross America

Buss Simulator 3

Depinde ce iti place mai mult. :p