| Fotbalistul a întrebat:

SAlut. ieri mama a primit de la cineva un relax&tone. cu acest aparat se poate da jos grasimea de pe abdomen?big grin e bun si pentru baieti? atept pareri si de la persoane care l-au folositbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

... din experienta personala iti spun ca 90% din lucrurile care se vand pe teleshoping sunt in realitate niste mari cacaturi! :. acum sper ca in astia 10% sa fie aparatul tau

| Micheille a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclama este frumoasa dar exista un impediment si anume ca sa obti acest trebuie sa-l folosesti este bun si pentru baieti este bun pentru oricine il foloseste nu numai a da jos grasimea ci pentru relaxare il foloseste si pisica mea nu-i o gluma este pe bune, chiar si numele produsului te duce cu gandul la relaxare. foloseste-l cu incredere.
Pt persoanele care doresc sa slabesca trebuie sa-l utilizeze ca in reclama astfel este un simplu produs cum este tv sau mixerul.

| dd9em4 a răspuns:

Si noi ne-am cumparat si cica e bun. Tata l-a folosit si a zis ca e bun. Dar daca esti baiat iti sfatuiesc sa te pui pe abdomene la greu si lasa mancatul seara! Sa vezi ce patratele iti faci smug!