| Fury a întrebat:

Hey. Am vazut la teleshoppping un aparat "Relax&Tone" cica te ajuta sa dai jos grasimea si atenueaza durerile de spate si de ceafa. M-am gandit sa il cumpar pentru tata caci se plage mereu de dureri de spate si are si burta de care ar ar vrea sa scape. Si ar fi bun si pentru mama ar vrea sa scape de grasimea de pe coapse. Ma gandeam ca in viitor l-as putea folosi si eu mai ales ca dupa ce vin de la cumparaturi ma doare ceafa si putin spatele.
Intrebarea mea este daca functioneaza? Cine l-a folosit imi poate spune si mie daca te scapa cu adevarat de dureri si te ajuta sa scapi de grasimea de pe abdomen/coapse/gambe/brate/fese etc?
Multumesc

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Raclama mama comertului si apoi tot ce zboara se maninca / nu te lasa pacalita ca sa si vinda marfa /de masaj. poate e bine 50% dar ca sa slabesti doar masindu te. greu de crezut fara miscare ceva cura... nu categoric

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna. Da este adevarat. Mama mea l-a folosit si este foarte mandra de el. Eu nu imi fac masaj cu ala, dar am incercat o data si este asa relaxant. Chiar imi place si ti-l recomand. merita pretul, mai ales ca are mai multe chestii d-alea pentru diferite parti ale corpului. Am vazut ca mama il mai foloseste uneori si dupa ce face dus. este foarte relaxant si te scapa de dureri. Noi am aflat de acest aparat de la mama de la serviciu, de la o colega de a ei care se tot plangea ca o doare nu stiu ce. Asa ca dna aia a descoperit asta si i-a facut "reclama" si mamei si avea dreptate chiar functioneza. daca vrei sa le faci o surpriza parintilor cumara-le aparatul acesta
succes

| Miha a răspuns:

Eu amhappy
este foarte bun
parinti mei sunt foarte multumiti si de cand il folosesc nu mai au atatea dureri ca inainte
este bunwinkingtil recomandwinking