| Dita_Madalin_1996 a întrebat:

Salut imi curge sange din penis ...de 10 minute pe putin.mi s-a rupt ultima ata. dimineata m-am trezit si am belit-o putin si s-a rupt de tot tin sa mentionez ca era oleaca ciupita adica rupta putin da imi curge sange ff mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ma tu esti in toate mintile? laughing))
Nu trebuie sa se rupa nimic! Ata de care vorbesti tu cu timpul se va intinde daca iti folosesti penisul, nu numai sa faci pipi laughing) nicidecum NU se va rupe! Cine ti-a bagat prostia asta in cap! Daca nu poti opri sangerarea care NU e normal sa sangereze, mergi la un doctor! Cine stie ce ai facut tu acolo! laughing))

| Dita_Madalin_1996 explică:

Sa reparat...ba da...ata se rupe toata lumea stie a curs mult intr-adevar daa asa se intampla