| Alexsb2006 a întrebat:

imi poate recomanda si mie cineva un dentist bun in sibiu, da sa fie chiar bun ca pana acum am fost la mai multi dentisti dar nu am fost multumit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Dl prof Mitariu

| εїз a răspuns:

Sigur că da.
http://www.opris-dent.ro/? gclid=CIPXmsavy6UCFcWEDgodrVMxlA

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Mai bine suna-ti vreun prieten happy Te poate ajuta mai mul decat comunitatea TPU care nu sunt cei mai multi din Sibiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna este doamna doctor camelia stefan are cabinetul pe strada constantin noica, lucreaza ffff bine, este rabdatoare, intelegatoare si nu iti face morala daca nu ai avut grija pana acum de dantura ta. are tarifele cam mari dar merita, si eu am fost la multi pana am gasit pe cineva atat de cumsecade ca dansa. Dr Opris nu mai este la fel de bun ca la inceput, acum ca s-a auzit de el si are multi clienti lucreaza in graba si nu-ti acorda atentia necesara pe cand d-na stefan, chiar daca e plin la usa ei nu se grabeste lucreaza f atent si bine. bafta happy