| Ottakringer a întrebat:

Imi poate zice cineva daca au un efect pastilele Aspasia?
Ma refer pentru caderile de par.
Dau funda pentru un raspuns concret!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Iti cade parul? Ai grija la sampon si balsame sau masti (daca-ti faci asa ceva!), ceea ce mananci sa aiba destule vitamine (in special vit. A) si minerale, ceea ce bei (fara Coca Cola, bauturi acidulate, energizante etc.), somn (minim 6-7 ore pe noapte) si cum traiesti (stres, faci pauze in munca ta?)! Aspasia nu-i solutia! Daca ceva nu-i OK, analize medicale, apoi medicul dermatolog iti recomanda ceva potrivit pentru tine, care sa te si ajute! Poate nu de Aspasia ai nevoie ci de altceva! Numai bine!