| Jigokunokishi a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda un medic de familie bun in Sibiu care primeste oameni care vor sa se inscrie la ea? Adica ma refer sa le fie ea medic de familie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Dr. Stroie Codruț - un medic foarte inteligent si amabil