| Simonaaaaa a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din Brasov. Am auzit ca in mai toate judetele sunt cabinete stomatologice care lucreaza gratuit pentru cei sub 18 ani. Imi puteti spune unul in Brasov va rog? Si dati-mi si un numar de telefon sau adresa. Multumesc mult big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Cabinetele stomatologice din scoli si unitatile de invatamant superior au obligatia sa asigure asistenta stomatologica preventiva si curativa tuturor elevilor si studentilor.Deci si la scoala ta trebuie sa existe cabinet stomatologic. Daca nu este trebuie sa fie cabinet medical si acolo poti primi informatiile despre cabinetul stomatologic arondat liceului tau.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Simonica esti o dulce

| mgtow a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Lasa fata impace, eu nu am auzit asa ceva totul se plateste mai ales dentistii vor si o atentie ca sa lucreze bine, un dentist bun e in cernatu (sacele) intrebi de Daju si acolo face treaba buna.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mgtow):

Simonica e o dulce, ce te oftici?

| Simonaaaaa explică (pentru mgtow):

Exista, de fapt am fost la unul si lucra foarte bine thinking Doar ca la inchis big grin